Формування практичних умінь і навичок під час виробничої практики

З метою виконання завдань виробничої практики 17.05.2023 р. студенти 502 аз групи заочної форми навчання спеціальності 012 Дошкільна освіта ОПП Дошкільна освіта. Початкова освіта провели перегляд та аналіз уроку «Я досліджую світ» у 1 класі на тему: «Культура та звичаї українського народу. Український одяг», проведеного Руденко Валерією.

На уроці практикантка працювала над збагаченням словника дітей до даної теми, розвитком уяви, мислення, формуванням інтересу до традицій та звичаїв українського народу, виховувала свідоме ставлення до народних традицій, обрядів, культури.

Усі присутні взяли участь в обговоренні переглянутого уроку та висловили свої рекомендації та враження.

Студенти зазначили, що практикантці вдалося досягти мети уроку.

Форми роботи на уроці були цікавими для дітей та активізовували їх до роботи упродовж усього уроку.

студентці-практикантці вдалося втримувати увагу та інтерес дітей.

Успіху нашим здобувачам у подальшій практичній діяльності!