Регіональний центр розвитку дитини "Дивосвіт"

ТВОРИМО ДИВА РАЗОМ ІЗ ПРИРОДОЮ

Помешкання добрих і щиросердних людей завжди видно здалеку. Там буяють зеленим листям і яскравим квітом рослини. Кожна квітка – це окраса нашого життя.

Той, хто любить квіти, піклується про них, знає, що у рослин також є душа. Вони дуже чутливі і вміють віддано любити людину, яка не шкодує праці і часу, щоб за ними доглядати.

Вихованці Центру розвитку дітей «Дивосвіт» обожнюють квіти. Діти на підвіконні вирощують красу, за якою кожний день доглядають та милуються нею.

Тому для закріплення та розширення знань дітей про кімнатні рослини було проведено інтегроване заняття «Квіти на підвіконні». Вихователь Кислинська І.Ф. розповіла вихованцям про кімнатні рослини, закріпила їх назви. Формувала уявлення про залежність стану рослин від вологості грунту та освітлення. Формувала бажання пізнати світ живої природи і взаємозв’язок з неживою. Виховувала допитливість, інтерес до експериментальної діяльності, дбайливе ставлення до рослин.

У кінці заняття вихованці зробили аплікації «Квіти у горщику». Кожний був працьовитим майстром свого чарівного вазончика.