ЦІКАВІ ПАРИ З ІСТОРІЇ ПЕДАГОГІКИ
Найкращі враження у студентів 1 курсу факультету дошкільної та спеціальної освіти від занять, які проводить професор кафедри дошкільної освіти Кушнір Валентина Миколаївна.
![](https://fdo.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/11/127533436_1782023825288704_6810856212787300502_n-450x600.jpg)
Адже, щопонеділка у першокурсників перша пара – історія педагогіки.
![](https://fdo.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/11/128994013_1782024868621933_1773331069138697845_n-600x574.jpg)
Хоча ковід змінив формат, проте не змінив зміст!
Лекції, дискусії, диспути, публічні виступи , фокус-опитування та багато інших форм роботи використовує Валентина Миколаївна на заняттях.
![](https://fdo.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/11/128860657_1782022978622122_891806565884584432_n-450x600.jpg)
Дякуємо студентам за активну участь у практичних заняттях! Ви – всі величезні молодці, це гарний досвід! Маємо надію, що кожен з Вас для себе зміг понести щось цікаве, корисне, що допоможе самовдосконаленню!