ЗАСВІТИ СВІЧКУ ПАМ’ЯТІ У СВОЄМУ ВІКНІ

28 листопада, у четверту суботу місяця в Україні вшановують День пам’яті жертв голодоморів.

Голодомор – це геноцид Українського народу, вчинений комуністичним тоталітарним режимом з наміром знищити, цілком чи частково українську національну групу.

Способом реалізації геноциду став штучний масовий голод, організований керівництвом комуністичної партії Радянського Союзу та Радянської України.

Голодомор спричинив загибель мільйонів українців на території Української СРР і Кубані. Радянська влада злочинно замовчувала факт голоду як в Україні так і закордоном. Моральний обов’язок держави та суспільства перед минулими та наступними поколіннями – вшановувати пам’ять жертв трагедії.

Студенти факультету дошкільної та спеціальної освіти долучитися до збереження пам’яті та правди про Голодомор та запалили свічку у вікні своєї домівки.

Наше завдання зберегти і передати цю пам’ять наступним поколінням, зберегти історію живою.