ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ЗІ СНІДОМ

Коли Україна виборола свою незалежність, показник зараження ВІЛ/СНІДом в нашій державі був одним із найнижчих в Європі.

Сьогодні ж – ми найбільш вражена європейська нація, яка є під загрозою зникнення.

1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

У Всесвітній день боротьби зі СНІДом чимало людей на всій планеті прикріплюють до одягу червону стрічку як символ усвідомлення важливості проблеми СНІДу та наркоманії, як символ протесту проти дискримінації щодо ВІЛ-позитивних людей, як символ надії на те, що людство обов’язково переможе цю хворобу.

Студенти факультету дошкільної та спеціальної освіти намалювали плакати аби привернути увагу людей до цієї важливої проблеми.

Ми маємо бути толерантними, емоційно та духовно підтримувати людей, яких торкнулася ця біда, не створювати перешкод на їх життєвому шляху.

Бережіть себе та своїх рідних!!!  Будьте здорові!!!