Сучасна виробнича педагогічна практика – запорука професійного загартування майбутніх фахівців

Про це та інше констатували студенти четвертих курсів ОС бакалавр заочної форми навчання на звітній конференції 6 жовтня 2020 року.

Ділилися майбутні фахівці здобутками в області логопедії: нетрадиційними підходами до організації індивідуальних, групових, фронтальних, корекційно- розвивальних занять.

Вражали досягнення студентів – практикантів в розробці інноваційних логопедичних ігор, консультацій для батьків та дітей, використання новітніх логопедичних технологій в роботі з дітьми, які мають особливі освітні потреби.

Особливе місце на конференції займали нетрадиційні методи організації роботи з вихованцями та їх батьками в режимі онлайн з використанням різноманітних освітніх платформ.

Не менш вражаючими були досягнення в області науково–дослідних робіт студентів.

Сучасна підготовка студентів та результати практики викликали гордість у їх керівників. Так тримати!!!

Автор: Колісник Л.В.