майстер-клас заслуженого майстра народної творчості України Олени Поліщук для студентів факультету дошкільної та спеціальної освіти

15.09. 2021 р. студенти 113 гр. спільно з куратором групи Кравчук Нелею Павлівною відвідали у краєзнавчому музеї м. Умані виставку робіт Олени Василівни Поліщук, художниці, з картинами і працями якої знайомі далеко за межами Умані. Вона – член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, заслужений майстер народної
творчості України, кандидат педагогічних наук.

У 2019 р. отримала відзнаку «Жінка року міста Умань» у номінації «культура та мистецтво».
Студенти стали учасниками майстер-класу з декоративного розпису, проведеного О. Поліщук. Вони із захопленням малювали картини-обереги, використовуючи запропоновані художницею зразки і, додаючи власні елементи. А по завершенню творчих робіт, студенти разом із Оленою Поліщук коментували їх, вказуючи які елементи роботи стануть дороговказом на майбутнє життя.

Висловлюємо щиру подяку працівникам музею, художниці- майстрині Олені Поліщук за чудовий захід, творчу атмосферу та позитивні емоції.
Бажаємо міцного здоров’я і творчих успіхів!