Екскурсія до Національного дендрологічного парку «Софіївка»

14.09.2021 року студенти 113  групи денної форми навчання разом із  куратором групи Кравчук Нелею Павлівною здійснили екскурсію до Національного дендрологічного парку «Софіївка» – дивовижного рукотворного саду, в якому переплелись казка та реальність, легенди, міфи та щось вічне, невловиме та загадкове….

Студенти з цікавістю спостерігали чудові місцини парку, захоплено переповідали, що знали про цей чудовий парк, пригадували історію, коли вперше відвідували його в дитинстві.

Нарешті мрія багатьох дівчат здійснилася – вони відвідали Острів кохання, загадали бажання на майбутнє, зробили незабутні знімки на пам’ять та зарядились позитивними емоціями від милування величчю і природою парку.

Відкрию маленьку таємницю: студенти 113 групи домовились, що при першій ліпшій нагоді, – будуть поспішати до «Софіївки», – за новими емоціями та враженнями!