Новини, події, оголошення

СТУДЕНТИ УДПУ СТВОРИЛИ НЕПОВТОРНЕ СВЯТО ДИТИНСТВА

   В Міжнародний день захисту дітей студенти нашого університету створили для діток міста і району чудове яскраве свято. Справжній світ фантазії, творчості та розваг підготували для наймолодших членів нашого суспільства майбутні педагоги – студенти факультетів соціальної та психологічної освіти, дошкільної та спеціальної освіти, початкової освіти, мистецтв, фізичного виховання, а також ініціативна молодь інституту економіки та бізнес-освіти.

Із захватом та великим бажанням діти брали участь у різноманітних іграх та видах творчої діяльності. Для малечі наші студенти дійсно підготували чимало цікавого: малюнки кольоровою крейдою на асфальті та фарбами на ватмані, розваги із клоунами, створення неповторних сувенірів із кольорової солі, розмальовування аква-гримом, танцювальні флешмоби, безкоштовні подарунки та багато іншого.

Студентська молодь УДПУ доклала багато зусиль і творчості, аби в цей чудовий літній день діти відчули радість спілкування, увагу та турботу, свою важливість і необхідність у цьому світі.

Радістю і щастям іскрилися дитячі очі від отриманих емоцій та позитиву, яким був насичений цей день.