УЧАСТЬ У ПЕРШОМУ ТУРИСТИЧНОМУ ФОРУМІ УМАНІ

Студенти та викладачі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини взяли участь у роботі І Туристичного форуму міста Умань, що відбувся 31 травня на базі Всеукраїнської аграрної ради.

Спільно із керівництвом міста, почесними гостями, найкращими фахівцями та експертами туристичного бізнесу всіх регіонів учасники масштабного заходу обговорили досвід організації туризму та майбутні перспективи цієї галузі в Умані, формування туристичного іміджу нашого міста.

Із доповіддю про перспективи освіти у сфері туризму в Україні виступив доктор економічних наук, професор кафедри фінансів, обліку та економічної безпеки Петро Курмаєв.

Організаторами форуму виступили відділ туризму Уманської міської ради спільно з благодійним фондом «Uman Tomorrow».