Співпраця з Fundacja Jeden Uniwersytet

Професор кафедри дошкільної освіти Валентина Кушнір впродовж літа співпрацювала  з Fundacja Jeden Uniwersytet.  Цього літа  Фундацією було організовано в місті Познань (Польща)  Рółkoloniа Kindernalia для  польських та українських дітей.

200 Українців від дошкільного та старшого підліткового віку мали змогу  спілкуватися з новими друзями, вивчати польську мову, пізнавати історію, традиції Польщі, відвідувати екскурсії, слухати цікаві лекції.

На запрошення Фундаціі, проф. Валентина Кушнір щотижня проводила заняття з різними віковими категоріями дітей.  Говорили з дітьми  про емоції, які переживає людина, вчилися емпатії та експресіїї емоцій, розпізнавати вираження емоцій відрази, страху, злості, радості, розуміти значення та ситуативність виявів цих емоцій, грали в ігри та виконували різні психологічні вправи.

Діти із  задоволенням розповідали про Україну, про нових друзів у Польщі, з вірою сподіваються обов”язково після закінчення війни повернутися до рідних міст Харкова, Маріуполя, Києва, Одеси, Вінниці, Миколаєва….