Настановча конференція щодо організації виробничої педагогічної практики зі студентами 610з групи спеціальності 012 Дошкільна освіта заочної форми навчання

8 вересня 2022 року відбулася настановча конференція щодо організації виробничої педагогічної практики зі студентами 610з групи спеціальності 012 Дошкільна освіта заочної форми навчання.

В ході зустрічі керівник практики по факультету Дука Т. М. повідомила про терміни проходження та бази практики, ознайомила з програмою виробничої практики, представила здобувачам групових керівників практики.

Груповий керівник практики Іщенко Л. В. висвітлила мету, завдання практики, охарактеризувала вимоги до оформлення робочої та звітної документації, процедуру її подання на перевірку. Керівник практики Карнаух Л. П. розкрила особливості проведення процедури захисту практики та конкретизувала вимоги до представлення результатів роботи на звітній конференції. Особливу увагу було зосереджено на врахуванні особливостей організації освітнього процесу в закладах освіти в умовах  воєнного стану та на необхідності дотримання правил безпеки  під час сигналу «Повітряна тривога».

Керівники практики висловили свої сподівання щодо змістовного проходження практики студентами  в дистанційному  та змішаному форматі в сучасних реаліях сьогодення