СПІВПРАЦЯ ІЗ ПЕДАГОГІЧНИМИ КОЛЕКТИВАМИ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

Кафедра дошкільної освіти постійно співпрацює із педагогічними колективами закладів дошкільної освіти, здійснюючи консультування, тьюторську допомогу, а також участь в науково-практичних конференціях, семінарах тощо.

28 лютого в ЗДО № 25 «Ягідка» за участю доцента кафедри дошкільної освіти Олени Поліщук було проведено тьюторіал із проблем формування фізичної готовності дітей старшого дошкільного віку до навчання в школі.

На засіданні методичної ради узгоджуються проблемні питання та складається графік їх вирішення (дослідження експериментальним шляхом) за участю завідувачки Дідури Л. О., методиста Міняйло О. В. та вихователів.

Досліджувана нами проблема обговорюється за участю медичного персоналу ЗДО: Марченко А. Ю., Розборська Г.Д.

Соціальний педагог Кравець Г. П. вносить корективи до планів роботи з батьками вихованців.

Під час проведення різних форм роботи з фізичного виховання дітей постійно здійснюється контроль за їх якістю з боку адміністрації та медичного персоналу.

Інструктор із фізичної культури Чередниченко О. В. розучує з дітьми новий комплекс ранкової гімнастики.

Система формування фізичної готовності дітей до навчання в школі розпочинається ще з молодшого дошкільного віку.