ЩО НЕОБХІДНО ДЛЯ УСПІШНОГО ПРОВЕДЕННЯ ЗАНЯТТЯ З МАТЕМАТИКИ В ЗДО?

В минулому заняття з математики в ЗДО розумілося як склад числа, додавання, віднімання тощо. Сьогодні у нас дещо розширене розуміння – що таке математика й з чого складається успішне та цікаве заняття з математики для дошкільників.

Заняття з математики допомагають дітям (і нам) зрозуміти світ, який нас оточує. Через математику діти набувають розуміння матеріального світу з точки зору кількості та форми. Вони вчаться міркувати, встановлювати зв’язок між уявленнями й логічно мислити.

Відтак, проаналізувати та продемонструвати заняття з математики в ЗДО зуміли і здобувачі вищої освіти другого курсу з професором Іщенко Людмилою Валентинівною під час вивчення дисципліни «Теорія та методика формування елементарних математичних уявлень».

Здобувачі вищої освіти зазначили, що для успішного проведення заняття з математики, майбутні вихователі повинні оволодіти 5ма критичними галузями знань:

• знання змісту математичної освіти згідно Базового компоненту дошкільної освіти;
  • знання розвитку математичної компетенції дітей дошкільного віку;
  • знання ефективних практик та прийомів в просуванні математичних знань, умінь та навичок
  • знання ефективних засобів оцінки елементарних математичних уявлень;
  • знання ресурсів та інструментів для навчання й виховання дітей дошкільного віку.

Якщо Ти, як майбутній вихователь розвиватимеш свої знання в цих галузях, Твої заняття з математики будуть успішні.