Новини, події, оголошення

Ще вчора були школярами, а сьогодні – студенти!

Щороку університет поповнюється новими студентами-першокурсниками. Їх усіх, таких різних, тепер об’єднує один статус – студент. Втім, кожен першокурсник знає, що студентом він стане, пройшовши традиційний «обряд» під назвою «Посвята в студенти».

DSC_0618

DSC_0609

Цьогоріч урочистості з нагоди Дня знань та посвяти першокурсників у студенти відбулися 31 серпня. На початку свята хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих військовослужбовців та мирного населення України.

З вітальним словом до першокурсників звернулася ректор університету професор Наталія Семенівна Побірченко.

DSC_0624

На адресу студентів пролунали вітання гостей свята. Серед них: доктор габілітований, почесний професор нашого університету Олександр Миколайчик (Польща); доктор габілітований, професор Познанського університету імені Адама Міцкевича Богдан Вальчик (Польща); генеральний директор ПАТ «Уманьферммаш» Анатолій Васильович Ліпкан; заступник міського голови Людмила  Миколаївна Кирилюк та ін.

DSC_0622

 Цю подію студенти запам’ятовують на все життя, як таку, що втілює атмосферу відчайдушної юності, студентського завзяття і гумору і, звичайно ж, самовідданої дружби на віки.

Свято продовжилося в аудиторіях факультету. Батьки та студенти мали нагоду ознайомитися з професорсько-викладацьким складом, особливостями навчально-виховного процесу факультету, оглянути навчальні аудиторії та кабінети.

CAM00296

 Від сьогодні для першокурсників розпочинається «тернистий шлях до сяючих вершин науки». На них чекають студентські будні, університетські аудиторії, наукова бібліотека, труднощі здобуття знань і радість пізнання.

 Щасти вам на цьому шляху!