Новини, події, оголошення

«Щасливе дитинство – спільна турбота»

7 квітня 2015 року на базі комунального закладу «Уманський навчально-реабілітаційний центр Черкаської обласної ради» в  рамках благодійної акції «Щасливе дитинство – спільна турбота», доцентом кафедри теорії та методик дошкільної освіти Інною Володимирівною Бабій було проведено майстер-клас «Великодня писанка своїми руками».

7263456

Великдень – світле та радісне свято! На території України дорослі та діти, у містах і селах, з однаковим нетерпінням очікують прихід цих святкових днів, які осяяні Божою благодаттю. Під урочисті мелодійні звуки церковних дзвонів домівки наповнюються родинним теплом та затишком, а серця – відчуттям радості, добра та любові!

Здається, навіть природа стає зовсім інакшою: веселіше співають птахи, сонечко сяє яскравіше, травинки з подвійною силою тягнуться увись, а різноманіття квітів зачаровує погляд.

Для того щоб порадувати малюків, кожен вихователь створив справжній витвір мистецтва – Диво-писанку. До писанкарства долучилися педагоги, які виготовляли писанки для своїх вихованців.

IMG_0337

IMG_0324

IMG_0321

IMG_0304

IMG_0303

Щиросердечні побажання добра, любові, здоров’я, злагоди та домашнього затишку лунали звідусюди, весняний настрій панував у серцях, а на обличчях яскравіли посмішки!

33713397.2958gcnyp4.W665

Веселих Великодніх свят