Регіональний науково-практичний семінар для науковців, практичних працівників, студентів.

31 березня 2016 р на базі Регіонального центру інноваційних технологій дошкільної освіти факультету дошкільної та колекційної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини проведено регіональний науково-практичний семінар для науковців, практичних працівників, студентів: « Формування освітніх компетенцій  дитини: проблеми, розвиток, супровід.

Учасники семінару поділилися педагогічним досвідом формування ключових компетенцій у дошкільників в руслі реалізації сучасних вимог оновленого Базового компоненту дошкільної освіти.

Цікавою для викладачів факультету стала зустріч з доктором педагогічних наук, професором, академіком Академії наук вищої освіти України, завідувачем кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка  Чепіль Марією Миронівною. Предметом наукової дискусії стали Державні  стандарти дошкільної та колекційної освіти та сучасні вимоги до підготовки фахівців педагогічної освіти.

DSC05957 DSC05960 DSC05962 DSC05966 DSC05969 DSC05974