Фактори формування та збереження здоров’я

Нещодавно відбулося відкрите практичне заняття з навчальної дисципліни «Валеологія» на тему: «Фактори формування та збереження здоров’я», проведене викладачем кафедри корекційної педагогіки та психології Черніченко Л.А.

Протягом заняття постійно перевірявся рівень розуміння та осмислення студентами навчального матеріалу. Хід заняття був чітко спланований, етапи – взаємопов’язаними. На  занятті студенти 21 групи факультету дошкільної та корекційної освіти мали можливість  ознайомитися із складовими здорового способу життя. А саме з тим, що ЗСЖ містить різноманітні елементи, що стосуються усіх сфер здоров’я — фізичної, психічної, соціальної і духовної. Найважливіші з них — харчування (у тому числі споживання якісної питної води, необхідної кількості вітамінів, мікроелементів, протеїнів, жирів, вуглеводів, спеціальних продуктів і харчових добавок), побут (якість житла, умови для пасивного і активного відпочинку, рівень психічної і фізичної безпеки на території життєдіяльності), умови праці (безпека не тільки у фізичному, а й психічному аспекті, наявність стимулів і умов професійного розвитку), рухова активність (фізична культура і спорт, використання засобів різноманітних систем оздоровлення, спрямованих на підвищення рівня фізичного розвитку, його підтримку, відновлення сил після фізичних і психічних навантажень).

Також, під час заняття викладач вдало використовувала проблемні питання, які спонукали студентів до самостійного пошуку правильних варіантів відповідей, вчили аналізувати факти та критично мислити. У цілому заняття проведено на високому теоретичному та навчально-методичному рівні і характеризувалося високим рівнем активності студентів.

DSC05948 DSC05949 DSC05951 DSC05954 DSC05956