ПРОДОВЖУЮТЬСЯ ЗАХИСТИ ВИПУСКНИХ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ СТУДЕНТІВ ОС «МАГІСТР» ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 012 «ДОШКІЛЬНА ОСВІТА»

20 травня 2021 р. розпочався день для здобувачів з подвійним святом. Днем української вишиванки та захистом випускних кваліфікаційних робіт.

Українська вишиванка – це національна святиня! Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Це наш національний оберіг!

Відповідно до затвердженого графіка складання випускної атестації здобувачами вищої освіти освітнього ступеня «магістр» зі спеціальності «Дошкільна освіта», продовжуються захисти випускних кваліфікаційних робіт.

До захисту підготовлені всі відповідні паперові та електронні документи, необхідні для допуску. Здійснено перевірку робіт на плагіат.

У зв’язку з умовами карантину захист проходив у форматі відео-конференції на платформі GOODLE MEET. Студентів ознайомили із інструктивними матеріалами проведення захисту випускних кваліфікаційних робіт. Зі згоди студентів та членів екзаменаційної комісії було зроблено фотозйомку захисту робіт.