Викладачі факультету нагородженні на Урочистій академії 2021

З нагоди святкування Дня науки в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини пройшла Урочиста Академія-2021.

До дня науки було нагороджено кандидата педагогічних наук, доцента кафедри психології та педагогіки розвитку дитини Кравчук Нелю Павлівну за багаторічну плідну працю, значний особистий внесок в розвиток національної освіти, підготовку висококваліфікованих спеціалістів, активну діяльність у профспілковій організації.

В межах святкування Днів науки в університеті проходив традиційний конкурс на кращий навчальний посібник, підручник та монографію.

На Урочистій Академії відбулося нагородження кандидата педагогічних наук, старшого викладача кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Калиновської Ірини Сергіївни за зайняте ІІ місце у номінації “Краща монографія”

Урочиста академія – 2021 в УДПУ засвідчила, що наш університет має потужну наукову платформу, висококваліфікований науково-педагогічний колектив, який зберігає кращі освітні традиції та впевнено дивиться в майбутнє.

Щиро вітаємо викладачів та бажаємо незгасимого оптимізму, творчої наснаги, вагомих досягнень у здійсненні задуманого та нових здобутків у роботі й наукових пошуках.Нехай Ваша енергія, багаторічний досвід, невичерпний інтелектуальний потенціал і надалі служитимуть на благо університету та України!