Новини міжнародної діяльності викладачів факультету дошкільної та спеціальної освіти

Польський культурно-освітній центр запрошує!

11 жовтня 2023 о 16:00 відбудеться перше зібрання польського кінолекторію в Уманському державному педагогічному університеті. Перегляд фільмів винятково польською мовою. Після перегляду учасники заходу зможуть поділитися своїми враженнями та думками про фільм.
Місце – Польський освітньо-культурний центр (аудиторія 113, перший поверх, вул. Садова, 28).
Запрошуємо усіх, хто цікавиться польською культурою, мовою чи кінематографом. 11 жовтня о 16.00 перегляд стрічки “З любов’ю, Вінсент” (“Twój Vincent”) – британсько-польського анімаційний біографічний проєкту 2017 року.
Кількість місць обмежена, тому для участі у кінолекторії потрібно заповнити Google форму: