Pегіональний науково-методичний семінар на тему: “Психолого-педагогічні засади організації роботи ДНЗ різних типів і форм власності”

У рамках святкування Всеукраїнського Дня дошкілля кафедрою дошкільної освіти було організовано і проведено регіональний науково-методичний семінар на тему: “Психолого-педагогічні засади організації роботи ДНЗ різних типів і форм власності”.

У роботі семінару взяли участь викладачі та студенти факультету дошкільної та спеціальної освіти, викладачі КВНЗ “Уманський гуманітарно-педагогічний коледж імені Т.Г. Шевченка”.

Учасники семінару обговорили актуальні проблеми та підходи до управління ДНЗ:

• Нормативно-правове забеспечення роботи ДНЗ різних форм власності та якість їх управління в сучасних умовах;
  • Організація роботи в ДНЗ різних типів та форм власності в країнах ЄС;
  • Можливості методичної та освітньої роботи в умовах приватних дошкільних закладах.