Педагогічна спадщина Олександра Захаренка

8 лютого на факультеті дошкільної та спеціальної освіти  відбувся он-лайн захід «Педагогічна спадщина Олександра Захаренка», з нагоди відзначення Дня пам’яті та 85-ї річниці від дня народження великого українського педагога, заслуженого і народного учителя, академіка Академії педагогічних наук України Олександра Антоновича Захаренка.

У заході взяли участь заступник декана з виховної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент Трофаїла Н.Д, студентське самоврядування та студенти факультету дошкільної та спеціальної освіти.

Студенти ознайомились з життям науковця, педагогічною спадщиною учителя.

По завершенню заходу, студенти дійшли висновку, що педагог, який шукає свій шлях в педагогіці, замислюючись про майбутнє України, може знайти корисні поради в педагогічній спадщині О. А. Захаренка.