Виховна година зі студентами 414, 415 та 425 груп спеціальності 016 «Спеціальна освіта»

07 лютого 2022 року відбулася виховна година зі студентами 414, 415 та 425 груп. Виховну годину провела куратор академічних груп – кандидат педагогічних наук, викладач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Слатвінська Анна Анатоліївна.

Метою цього заходу було ознайомлення здобувачів вищої освіти з умовами та особливостями складання випускної атестації у 2021/2022 н.р., проходження виробничої практики; ознайомлення з умовами та правилами вступної кампанії у 2022 році; складання ЄВІ.

До зустрічі приєдналася кандидат педагогічних наук, доцент Калиновська Ірина Сергіївна, та викладач Журавко Тетяна Валеріївна, які досить детально розповіли про правил вступу та умов прийому на навчання на освітній ступінь «магістр», терміни подачі заяв та документів, а також особливості підготовки до складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови. Крім того, студенти детально ознайомилися з сайтом регіонального центру оцінювання якості освіти.

Бажаємо успіху здобувачам вищої освіти у досягненні поставлених цілей!