ОРГАНІЗАЦІЙНЕ ЗАСІДАННЯ СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ НА ПЛАТФОРМІ GOOGLE MEET.

3 листопада згідно плану роботи студентської ради факультету дошкільної та спеціальної освіти відбулося організаційне засідання на платформі Google Meet.

Заступник декана з виховної роботи Трофаїла Н.Д. привітала учасників засідання студентської ради. Побажала плідної праці, нових ідей та звершень.

Голова студентської ради Казанцева Надія висловила особисті міркування з приводу подальшої роботи студради і запропонувала  представникам  студентського самоврядування І курсу взяти участь у творчому конкурсі «Представлення першого курсу». Конкурс має на меті розкрити творчий потенціал студентів.

Зустріч виявилася плідною, позитивною, сповненою ентузіазму і надій на ефективну, результативну діяльність студентського самоврядування.