НАВЧАЛЬНА ПЕДАГОГІЧНА ПРАКТИКА: В ДІЇ

Завершився 2-й тиждень практики для здобувачів вищої освіти ОС «Бакалавр» 111з, 112з, 113з груп заочної форми навчання факультету дошкільної та спеціальної освіти.

Важливою складовою фахової підготовки здобувачів дошкільної освіти є практична підготовка. На факультеті дошкільної та спеціальної освіти налагоджена чітка система організації усіх видів практики, яка сприяє планомірній адаптації здобувачів вищої освіти до професійної діяльності.

Так, відповідно до завдань практики 12.05.2023 р. проведено зустріч здобувачів вищої освіти та керівників практики (доцент Мельникова О.М., Трофаїла Н.Д.)

Навчальна педагогічна практика дозволяє майбутнім вихователям отримати перший досвід педагогічної комунікації, навчитись створювати освітнє середовище в ЗДО, здійснювати навчання та  виховання дітей дошкільного віку.

Метою практики є поглиблення знань студентів з навчальних дисциплін «Педагогіка дітей раннього віку», «Вступ до спеціальності «Дошкільна освіта» з ознайомлювальною практикою» та ін.; формування умінь і навичок проєктувати та організовувати освітній процес з дітьми раннього віку, а також роботу з батьками; оволодіння студентами сучасними методами та формами організації освітнього процесу в групах раннього віку; формування у них професійних умінь і навичок роботи з дітьми раннього віку, потреби систематично поновлювати свої знання та творчо застосовувати їх в практичній діяльності у виробничих умовах ЗДО.

Пропонуємо вашій увазі проміжні фотозвіти здобувачів освіти.

Лілія Вербицька, студентка 111з групи продемонструвала фотопрезентацію садочка та фрагменти пробних занять та інших форм роботи з дітьми дошкільного віку, які були обговорені на зустрічі. Практику студентка проходить в Чорнобаївському ЗДО «Вишенька» Чорнобаївської селищної ради Черкаської області.

Жанна Денега,  студентка 112з групи продемонструвала фотопрезентацію садочка, в якому вона наразі проходить навчальну педагогічну практику.

Бажаємо нашим студентам-практикантам подальших успіхів в реалізації завдань практики та успішного захисту практики за звітній конференції!