НАСТАНОВЧА ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЯ З НАВЧАЛЬНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ І КУРСУ 331 ГРУПИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 012 ДОШКІЛЬНА ОСВІТА ОС БАКАЛАВР

21 жовтня 2022 року відбулась настановча конференція з навчальної педагогічної практики для студентів І курсу 331 групи спеціальності 012 дошкільна освіта ОС Бакалавр.

У роботі конференції, на платформі Google Meet, к.п.н. доцент кафедри психології та педагогіки розвитку дитини Мельникова О.М повідомила терміни проходження та бази практики, провела інструктаж з техніки безпеки та охорони праці Також розкрила  завдання з модулів практики, наголосила на  організаційних питаннях щодо дистанційного проходження навчальної педагогічної практики в ЗДО.

Крім того, керівник ознайомила студентів із переліком завдань практики та строками здачі звітної та робочої документації, а також націлила їх на необхідності висвітлення практичних здобутків під час звітної підсумкової конференції.