Настановча онлайн-конференція виробничої педагогічної практики

Педагогічна практика – це можливість одночасно закріпити знання, сформовані під час навчання в університеті, та зробити перші кроки на педагогічній ниві, оволодіти професійними компетентностями педагога, вихователя, вихователя-методиста та керівника ЗДО.

01.04.2021 відбулася настановча конференція з виробничої педагогічної практики (дистанційно) для студентів 3 курсу денної форми навчання (11,12,13 груп) факультету дошкільної та спеціальної освіти, які навчаються за спеціальністю 012 Дошкільна освіта ОС «Бакалавр». Присутні керівники практики, викладачі кафедри дошкільної освіти, здобувачі.

Керівник практики к.п.н. ст..викладач кафедри дошкільної освіти Дудник Н. А. розкрила  завдання з педагогічного модуля практики, зміст фахового та організаційного модулів практики, наголосила на  організаційних питаннях щодо дистанційного проходження педагогічної практики

Керівник практики к.п.н. доцент кафедри дошкільної освіти Залізняк А. М. ознайомилаз переліком та строками здачі звітної документації, правилами заповнення щоденників практики,  провела інструктаж з техніки безпеки та охорони праці, виробничої санітарії тощо.

Викладач кафедри дошкільної освіти Гарбар С. М. звернула увагу практикантів на творчий, естетичний компонент оформлення дидактичних та наочних матеріалів.

Бажаємо здобувачам отримати задоволення від спілкування з дітьми та цікавих педагогічних і методичних рішень! Накопичуйте свою педагогічну скарбничку знаннями, суперзнаннями, будьте успішними!!!