Новини, події, оголошення

НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ

   На факультеті дошкільної та спеціальної освіти 26 березня 2018 року відбулась настановча конференція, метою якої було забезпечити максимально продуктивну і цілісну підготовку студентів для проходження педагогічної практики. Дана практика розрахована на студентів другого курсу.

   Майбутніх студентів-практикантів було детально ознайомлено з програмою практики. Зокрема Підлипняк І. Ю. (канд. пед. наук, доцент кафедри психології та педагогіки розвитку дитини) донесла до студентів мету та завдання практики, ознайомила з процедурою проходження практики. Звернула увагу студентів на особливості ведення робочої документації та на процедуру майбутнього захисту результатів практики. Усім академічним групам були безпосередньо представлені їхні керівники практики, які зі свого боку детальніше пропрацювали програми практики окремо зі своїми групами, враховуючи специфічні особливості кожної групи студентів, відповідно до напряму підготовки: дошкільна освіта чи спеціальна освіта.

   Зі свого боку, Лемещук М. А. (канд. пед. наук, ст. викладач кафедри спеціальної освіти) Дука Т. М. (канд. пед. наук, ст. викладач кафедри психології та педагогіки розвитку дитини) окреслили масштаб та особливості роботи студента-практиканта у закладах, що виступають базою проходження практики, попередили про можливі труднощі та зазначили очікувані результати практики, відповідно до напряму підготовки: дошкільна освіта.

   Особлива увага на конференції була приділена обговоренню техніки безпеки студентів-практикантів під час проходження практики.

   Бажаємо студентам належним чином виконати програму практики та отримати гарні враження від практичної діяльності!