НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ (ЗІ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ) ОС «БАКАЛАВР»

НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ (ЗІ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ) ОС «БАКАЛАВР»

На факультеті дошкільної та спеціальної освіти 18 жовтня 2021 року відбулась настановча конференція з виробничої практики (зі спеціалізації), метою якої було ознайомлення здобувачів денної форми навчання, спеціальності: 012 Дошкільна освіта IV курсу (412 та 413 груп) з особливостями проходження практики.

Метою практики є набуття студентами практичного досвіду, здобуття навичок самостійної практичної роботи в закладах освіти.

Керівники надали рекомендації щодо проходження практики в дистанційному режимі, окреслили завдання та особливості роботи студента-практиканта у закладах освіти, що є базами практики.

Під час on-line зустрічі, керівники практики Кравчук Н.П. та Рябошапка О.В. наголосили на необхідності дотримання правил техніки безпеки та обмежувальних протиепідемічних умов, обговорили організаційні умови проходження практики, програмові завдання та вимоги до проведення залікових форм роботи; ознайомили з вимогами щодо оформлення звітної документації.

Бажаємо Вам невичерпного ентузіазму, сил, успіхів у проходженні практики!