НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ЗДОБУВАЧІВ ОС «БАКАЛАВР» ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ, СПЕЦІАЛЬНОСТІ: 012 ДОШКІЛЬНА ОСВІТА

На факультеті дошкільної та спеціальної освіти 11 березня 2022 року відбулась настановча конференція з виробничої педагогічної практики, метою якої було ознайомлення здобувачів ОС «Бакалавр» денної форми навчання, спеціальності: 012 Дошкільна освіта III курсу (331, 332, 333 груп) з особливостями проходження практики дистанційно.

Метою практики є набуття студентами практичного досвіду, здобуття навичок самостійної практичної роботи в закладах освіти.

Керівник практики надала рекомендації щодо проходження практики в дистанційному режимі, окреслила завдання та особливості роботи студента-практиканта у закладах, що є базами практики.

Під час on-line зустрічі, керівник практики Кравчук Н.П. наголосила на необхідності дотримання техніки безпеки та обмежувальних протиепідемічних умов, обговорили організаційні умови проходження практики, програмові завдання та вимоги до оформлення залікових форм роботи; ознайомила з вимогами щодо оформлення звітної документації.

Бажаємо Вам невичерпного ентузіазму, сил, успіхів у проходженні практики!