Настановча конференція з навчальної педагогічної практики здобувачів вищої освіти 324з групи ІІ курсу ОС «Бакалавр» заочної форми навчання спеціальності 016 Спеціальна освіта

10.10.2022 року для студентів ІІ курсу 324з групи заочної форми навчання, спеціальності 016 Спеціальна освіта відбулася настановча онлайн-конференція щодо проходження навчальної педагогічної практики в закладах загальної середньої освіти.

На конференції груповий керівник практики Хрипун Д. М. ознайомила здобувачів вищої освіти з програмними результатами навчання, з рекомендаціями щодо ведення щоденника та індивідуального плану роботи студента-практиканта,  написанням звіту. Наголосила на необхідності вчасної подачі матеріалів практики та особливостях процедури захисту практики.

Учасники конференції взяли активну участь в обговоренні особливостей проведення навчальної педагогічної практики.