НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З НАВЧАЛЬНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ОС”МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР” ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

16 листопада 2020 року відбулася настановча конференція з навчальної педагогічної практики (дистанційно) для студентів 1 курсу заочної форми навчання (11з групи) факультету дошкільної та спеціальної освіти, які навчаються за спеціальністю 012 Дошкільна освіта ОС «Молодший бакалавр». У заході взяли участь: гарант освітньої програми «Дошкільна освіта» початкового рівня (короткого циклу) вищої освіти к.п.н., доц. Підлипняк І.Ю., керівник практики по факультету  к.п.н., доц. Дука Т.М,,  керівник педагогічної практики викл. Кривда В.С.

Присутні ознайомили студентів із програмою педагогічної практики, провели інструктаж з безпеки життєдіяльності, обговорили організаційні питання щодо дистанційного проходження педагогічної практики. Було наголошено, що у процесі педагогічної практики відбувається закріплення, поглиблення теоретичних знань з навчальної дисципліни «Вступ до спеціальності «Дошкільна освіта» з ознайомлювальною практикою»; усвідомлення її професійної значущості; виховання у студентів стійкого інтересу до професії дошкільного педагога, потреба у формуванні професійної компетентності та постійній самоосвіті.

Бажаємо нашим студентам успішного проходження практики!