Регіональний науково-практичний семінар – онлайн “Нетрадиційні методи терапії у логопедії”

Реалії сьогодення (погіршення епідемічної ситуації у нашому регіоні, дистанційне навчання) диктують зміни у форматі проведення семінарів та конференцій. Сьогодні, 16 листопада, відбувся Регіональний науково-практичний онлайн-семінар на тему: “Нетрадиційні методи терарії у логопедичній роботі” присвячений МІЖНАРОДНОМУ ДНЮ ЛОГОПЕДА на платформі Zoom.

Під час семінару з доповіддю виступали багато науковців та студентів. Зокрема, з доповіддю на тему: “Особливості викоистання нетрадиційних ігрових методів у логопедичній роботі” виступила Любченко Інна Іванівна, кандидат педагогічних наук, викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист, голова циклової комісії педагогіки, психології та методик дошкільної освіти КВНЗ “Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Т. Г. Шевченка” , а з темою “Упровадження інтеракції у логопедичній роботі з дітьми дошкільного віку” виступила Кучай А.І. к.пед. н., викладач методист, викладач вищої категорії, КВНЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний коледж їм. Т.Г.Шевченка».

Дуже змістовними та ґрунтовними були виступи студентів: Писарець Юлії, Яковенко Наталії, Овчарук Катерини, Дьякової Юлії та інших.

У ході роботи Регіонального науково-практичного онлайн-семінар на тему: “Нетрадиційні методи терарії у логопедичній роботі”, учасники семінару виробили низку рекомендацій та обмінялись довсідом використання нетрадиційних методів терапії в логопедичній роботі.