НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З НАВЧАЛЬНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОС «МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР» ІІ КУРСУ (21 ГРУПИ) ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

У системі професійної підготовки майбутніх вихователів дітей дошкільного віку важлива роль відводиться педагогічній практиці. Вона виступає органічною складовою єдиного освітнього процесу, психолого-педагогічної і методичної підготовки майбутнього фахівця дошкільної освіти, пов’язуючи теоретичне навчання студента у закладі вищої освіти з його майбутньою самостійною професійною діяльністю в ЗДО.

3 жовтня 2022 року відбулася настановча конференція з навчальної педагогічної практики (дистанційно) для студентів ІІ курсу денної форми навчання (21 група) факультету дошкільної та спеціальної освіти, які навчаються за спеціальністю 012 Дошкільна освіта ОС «Молодший бакалавр».

Керівник практики к.п.н., доц. Авраменко О.О. ознайомила студентів із програмою та завданнями педагогічної практики та провела інструктаж з безпеки життєдіяльності.

Бажаємо студентам успішного проходження практики!