Консультація з написання курсових робіт для студентів 2 курсу (211, 212, 213 та 21 груп денної форми навчання освітньої програми 012 Дошкільна освіта)

03.10.2022р. – відбулася консультація з написання курсових робіт для студентів 2 курсу (211, 212, 213 та 21 груп денної форми навчання освітньої програми 012 Дошкільна освіта), на якій керівники робіт (Дука Т.М., Кравчук Н.П., Скрипник Н.І. та Трофаїла Н.Д.) інформували студентів щодо написання та оформлення таких наукових проектів. На зустрічі було обговорено основні розділи та вимоги до цих робіт, а також узгоджено строки всіх етапів роботи.

Керівники курсових робіт ознайомили студентів з нормативними документами, які висвітлюють вимоги написання робіт: Положення про написання курсових робіт в УДПУ, навчально-методичні рекомендації .
Особлива увага студентів була зосереджена на Кодексі академічної доброчесності, правильному цитуванні наукових праць та оригінальності наукової роботи.

Студенти виявили бажання отримати окрему консультацію бібліографа, щоб більш ретельніше ознайомитись із оформленням наукових джерел. З цією метою відбулася домовленість із працівниками бібліотеки та запланована зустріч з ними на 11.11.2022р.
Зичимо успіхів нашим студентам!!