Новини, події, оголошення

Настановча конференція щодо проходження здобувачами вищої освіти 412 та 413 групами ОС «бакалавр» спеціальності 012 Дошкільна освіта виробничої педагогічної практики.

12 жовтня відбулася настановча конференція щодо проходження здобувачами вищої освіти 412 та 413 групами ОС «бакалавр» спеціальності 012 Дошкільна освіта виробничої педагогічної практики. Згідно з наказом студенти 413 групи будуть проходити практику в ДНЗ № 12 «Ягідка» та 412 групи – в гімназії № 14 м. Умань у дистанційній формі.

У конференції взяли участь здобувачі вищої освіти 412 та 413 груп денної форми навчання та керівники практики – Кравчук Н.П., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки розвитку дитини, Рябошапка О.В., кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри психології та педагогіки розвитку дитини

Маємо сподівання, що студенти зуміють закріпити теоретичні знання, які здобули під час фахової підготовки та під час проходження навчальних педагогічних практик, відчують переваги обраної професії та радість від спілкування з дітьми.

Бажаємо студентам належним чином виконати програму практики, метою якої є забезпечення максимально продуктивної та цілісної підготовки здобувачів вищої освіти освітньої програми Дошкільна освіта до професійної діяльності.