Настановча конференція до виробничої педагогічної практики студентам спеціальності 016 Спеціальна освіта

12.10.2021 відбулася настановча конференція з виробничої педагогічної практики для студентів 3 курсу денної форми навчання (314, 315 груп) факультету дошкільної та спеціальної освіти, які навчаються за спеціальністю 016 Спеціальна освіта ОС «Бакалавр».

Керівник практики доктор філософії,  ст..викладач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Черніченко Л. А. повідомила студентам терміни проходження та бази практики,  ознайомила з метою та програмою виробничої педагогічної  практики, наголосила на необхідності дотримання правил техніки безпеки та протиепідемічних заходів.

Бажаємо здобувачам отримати задоволення від спілкування з дітьми та цікавих педагогічних і методичних рішень!