Настановча конференція до виробничої педагогічної практики для здобувачів вищої освіти ОС «магістр» спеціальності 016 Спеціальна освіта

Виробнича педагогічна практика ‒важливий компонент навчального процесу, який дозволяє закріпити теоретичні знання.

31 березня 2023 року відбулася настановча онлайн-конференція з виробничої педагогічної практики для здобувачів 514д групи заочної форми навчання ОС «магістр» спеціальності 016 Спеціальна освіта.

Керівник практики доцент Н. П. Голуб ознайомила студентів-магістрантів з метою, завданнями та особливостями проходження виробничої практики на посаді вчителя-логопеда в інклюзивних ресурсних центрах (ІРЦ). Значна увага була приділена комплексній психолого-педагогічній оцінці дітей з особливими освітніми потребами в умовах ІРЦ.

Разом з цим керівник практики ознайомила студентів із вимогами до оформлення документації (звіт, щоденник, корекційно-розвиткові заняття, консультації, аналіз занять) про проходження практики.

Керівник практики доцент Н. П. Голуб побажала здобувачам вищої освіти ОС «магістр» отримати належні практичні вміння та гарні враження під час проходження практики.