НАСТАНОВЧА ОНЛАЙН – КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ІІІ КУРСУ ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

Виробнича педагогічна практика є неодмінним компонентом процесу професійної підготовки майбутніх педагогів.
30 березня 2023 року відбулась настановча онлайн конференція з виробничої педагогічної практики здобувачів ІІІ курсу 311-313 груп денної форми навчання.

Керівники практики (доц. Залізняк А. М., доц. Скрипник Н. І.) ознайомили здобувачів вищої освіти із метою, завданнями та особливостями проходження виробничої педагогічної практики. Майбутніх студентів практикантів було детально ознайомлено з програмою даної практики. Окрема увага була звернена на особливості ведення робочої документації та на процедуру майбутнього захисту результатів практики. Також керівники практики ознайомили студентів з вимогами щодо оформлення звітної документації, яку їм потрібно буде надати наприкінці виробничої педагогічної практики.

Бажаємо студентам третього курсу факультету дошкільної та спеціальної освіти денної форми навчання отримати гарні враження від практичної діяльності!