НАШІ ЖИТТЄВІ ЦІННОСТІ – НАШ ВНУТРІШНІЙ КОМПАС

Наші життєві цінності – наш внутрішній компас, надійний орієнтир, запорука щасливого та успішного життя в соціумі.

27 лютого 2020 року студенти 213 групи факультету дошкільної та спеціальної освіти взяли участь у семінарі‑тренінгу  «Життєві цінності у сучасному суспільстві», мета якого спонукати їх до самовдосконалення, саморозвитку та сприяти вихованню у них відповідального ставлення до життя. Семінар‑тренінг провела кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дошкільної освіти Залізняк А. М.

Під час тренінгу проведено вправи («Цінністю для мене є», «Скріпка» тощо), психологічний тест «Яким ви бачите своє життя?», використано методику Мілтона Рокіча, що дало можливість з’ясувати у студентів їхній рівень життєвих цінностей.