НАШІ ВИПУСКНИКИ – НАША ГОРДІСТЬ!
Кожен із випускників факультету дошкільної та спеціальної освіти обрав свій шлях – шлях до нових можливостей та перспектив професійного росту.
Так, випускниця 2015 року спеціальності 016 Спеціальна освіта, Жанна Шиманська (Бойчук) демонструє високий рівень знань з фахових дисциплін, має значні досягнення в навчальній та громадській діяльності Приморського Інклюзивно-ресурсного центру міста Маріуполь, працюючи вчителем-дефектологом. https://mariupolskoe.tv/videos/view/inklyuzivno-resursnij-tsentr
Ми пишаємось нашими випускниками!