На ФДСО проведено семінар: «Професійна підготовка майбутніх вихователів в умовах співробітництва закладів дошкільної та вищої освіти»

22 березня 2021 р. на факультеті дошкільної та спеціальної освіти відбувся семінар на тему: «Професійна підготовка майбутніх вихователів в умовах співробітництва закладів дошкільної та вищої освіти».

Учасниками семінару були викладачі факультету, гаранти освітніх програм, завідувачі, методисти та провідні фахівці закладів дошкільної освіти (Міняйло О.В., Дідура Л.О., Кривда В.М., Бурлаченко С.Ю., Крочак Г.В.), здобувачі вищої освіти.

Оскільки на факультеті налагоджена планомірна та систематична співпраця із роботодавцями, метою даної зустрічі постало питання забезпечення професійної підготовки майбутніх фахівців дошкільної освіти на засадах інтеграції інтелектуального потенціалу, практичного досвіду, наукових досліджень, впровадження інноваційних технологій закладів дошкільної та вищої освіти.

Кривда Вікторія Миколаївна, директор початкової школи №1 м. Умань, зосередила увагу на принципі наступності у підготовці педагогічних кадрів дошкільної ланки нової генерації за відповідним початковим рівнем (короткого циклу) вищої освіти, першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти та другим (магістерським) рівнем вищої освіти.

Міняйло Олена Володимирівна, вихователь-методист ЗДО № 25 м. Умань, підсумувала, що: дотримання принципу наступності дозволить майбутнім фахівцям дошкільної освіти адаптуватися до нових вимог суспільства та бути конкурентоспроможними на сучасному ринку освітніх послуг.

Зустріч пройшла у формі конструктивного діалогу.