Методика навчання іноземних мов як наука

11 лютого студенти 2 курсу факультету дошкільної та спеціальної освіти продовжили знайомство з навчальною дисципліною «Методика навчання дітей іноземної мови» на іноземній мові.  Тема лекції: «Content of preschool learning in a foreign language».

Традиційно, викладач ознайомив студентів з планом лекції: Content component; defining the topic; linguistic, speech, socio-cultural material; expected learning outcomes; the specifics of the use of the game in preschool foreign language teaching.

Під час лекції студенти удосконалити свої знання з іноземної мови та почути її в оригіналі. Лекція супроводжувалася презентацією для зручності та розуміння студентів.

Складність проведення лекції полягала в тому, що студенти не всі володіють іноземною мовою.