Умови успішного навчання дітей іноземної мови

На сучасному етапі спостерігається тенденція посилення уваги до якості викладання іноземної мови в закладах вищої освіти. Це зумовлено інтеграцією України до європейського освітнього простору, активізацією міжнародної діяльності закладів вищої освіти, необхідністю забезпечення конкурентоспроможності випускників українських вишів на європейському ринку праці.

6 березня для здубувачів вищої освіти факультету дошкільної та спеціальної освіти, які вивчають дисципліну “Методика навчання дітей іноземної мови” канд. пед.наук, доцентом Трофаїла Н.Д. було проведенно лекцію на англійській мові. Тема лекції: “Conditions for effective foreign language learning”.

Студенти дізналися про основні умови, які домомагають у вивченні іноземної мови дітей дошкільного віку.

Під час лекції студенти мали змогу удосконалити свої знання з англійської мови та почути її в оригіналі.