Регіональний центр розвитку дитини "Дивосвіт"

3 БЕРЕЗНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПИСЬМЕННИКА. ТВОРЧІСТЬ МАРИНИ ПАВЛЕНКО

Щорічно 3 березня в усіх країнах відзначається Всесвітній день письменника – професійне свято літераторів (World Day of the writer).

Сучасна українська література з кожним роком стає все більш розвиненою та захопливою. Нові майстри слова орієнтуються на нестандартні сюжети, життєстверджуючих персонажів та карколомні пригоди.

Сьогодні вихователі  Центру розвитку дітей «Дивосвіт» знайомили дітей з Мариною Павленко – блискучим майстром пера.

Марина Павле́нко  — українська поетеса, письменниця, художниця, науковиця, педагогиня. Освіту здобула в Уманському державному педагогічному університеті ім. Павла Тичини. Найвідоміші твори: «Як дожити до ста», «Півтора бажання, «Домовичок з палітрою»…

Вихованцям надзвичайно сподобалася домашньо-пригодницька  повість «Домовичок з палітрою». Діти дізналися, що кожен дім має свого чарівного охоронця – домовичка. Він живе поряд з іншими мешканцями, хоч і рідко з’являється на очі людям. Вихованці намалювали свого домовичка та потоваришували з ним. Сьогоднішнє заняття дало дітям багато знань, умінь та позитивних вражень.

Професія письменника нелегка, багатогранна і заслуговує глибокої поваги. Саме тому і було започатковано відзначення Всесвітнього Дня письменника. Тож сердечно вітаємо наших знаних письменників!