Магістрантів ОС “Спеціальна освіта” ознайомили із процедурою обрання дисциплін вільного вибору

5 жовтня 2022 року відбулася онлайн-зустріч здобувачів вищої освіти (другого) магістерського рівня спеціальності 016 Спеціальна освіта із гарантом освітньої програми – доктором педагогічних наук, професором кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Цимбал-Слатвінською Світланою Володимирівною, завідувачем кафедри – кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Лемещук Мариною Анатоліївною та відповідальною по кафедрі з дисципліни вільного вибору – доктором філософії, старшим викладачем кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Черніченко Людмилою Анатоліївною.

Головною метою зустрічі було донесення до здобувачів вищої освіти порядку вибору дисциплін та обговорення пропозицій щодо удосконалення освітньої програми.

Відповідальна по кафедрі з дисципліни вільного вибору Черніченко Людмила Анатоліївна ознайомила здобувачів вищої освіти із «Положенням про порядок вільного вибору навчальних дисциплін здобувачами вищої освіти в Уманському педагогічному університеті імені Павла Тичини». Також зробила онлайн-екскурс сайтом факультету дошкільної та спеціальної освіти до переліку ДВВ, силабусів та презентацій.

Отже, після жвавого обговорення та вибору дисциплін здобувачі вищої освіти написали заяви на приєднання до певних курсів та пересласи їх відповідальній по кафедрі.