Гостьова лекція на тему: “Принцип академічної доброчесності як стрижневий принцип сучасної науки”

04 жовтня 2022 р. до нас завітав Криворізький державний педагогічний університет.

До гостьової лекції долучилася к.п.н. старший викладач кафедри дошкільної освіти Криворізького державного педагогічного університету Чулошнікова Марина Олександрівна, здобувачі вищої освіти освітніх ступенів молодший бакалавр, бакалавр, магістр, спеціальності 012 Дошкільна освіта факультету дошкільної та спеціальної освіти, здобувачі вищої освіти Криворізького державного педагогічного університету, викладачі кафедри психології та педагогіки розвитку дитини.

Марина Олександрівна у ході лекції «Принцип академічної доброчесності як стрижневий принцип сучасної науки» (навчальна дисципліна «Основи наукових досліджень») розкрила фундаментальні цінності академічної доброчесності (довіра, справедливість, відповідальність), основні прояви академічної не доброчесності (академічний плагіат, самоплагіат, списування, хабарництво, хибне співавторство). Доповідь лектора супроводжувалася презентацією.

Інформація, яку отримали здобувачі вищої освіти дуже цінна і стане в нагоді їм при написанні курсових, наукових робіт, тез, статей.

Зустріч пройшла у формі дискусії. Студенти УДПУ та КДПУ мали можливість обмінятися своїми враженнями від почутого.