КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ В ДІЇ

Вихователь закладу дошкільної освіти повинен постійно актуалізувати свої знання. З огляду на те, що педагогіка не стоїть на місці, постійно розробляються нові, ефективні методики, які дозволяють не тільки організувати і провести заняття з дітьми з більшою результативністю, але й допомогти батькам сформувати гармонійну особистість дитини дошкільного віку.

Самореалізація вихователів як професіоналів є надзвичайно важливою і саме курси підвищення кваліфікації на факультеті дошкільної та спеціальної освіти надає їм таку можливість.

Нині, на навчальних заняттях ментори допомагають слухачам курсів підвищувати свій професійний рівень та майстерність.

Цікавим і змістовним видалося заняття к.п.н. Ольги Рябошапки з проблеми «Усунення психологічних проблем у дітей в умовах НУШ», зокрема проведення таких форм роботи, як ранкова зустріч, складання «Інтелект-карти», руханка, тощо.

Бажаємо слухачам подальших плідних занять і гарних вражень від навчання на курсах.