Хто думає про науку, той любить її, а хто її любить, той ніколи не перестає вчитися.

Щорічно 10 листопада в усьому світі відзначають Всесвітній день науки (World Science Day) або більш офіційно – Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку (World Science Day for Peace and Development). Тому напередодні цієї визначної події – 08 листопада викладачі та студенти факультету дошкільної та спеціальної освіти активно приєдналися до відзначення цього свята.

Під час проведення занять з методології наукових досліджень магістранти презентували свої результати науково-творчих пошуків.  Кожен студент мав змогу відчути себе в ролі науковця під час захисту творчого проекту «Краса вчинків» (за творами В. Сухомлинського) та «Повір у свою неповторність!».

Такі заходи дають студентам можливість розкрити свій науковий потенціал та стимулюють їх до творчого мислення та нових наукових пошуків.

Вітаємо професорсько-викладацький склад та усіх студентів рідної Альма-матері з Всесвітнім днем науки. Бажаємо нових творчих звершень та наукових досягнень!